Prvňáčci prožili ve středu 12. června svůj první školní výlet a stál za to! Čekala na ně řada dobrodružství a někteří doslova překonali sami sebe. Cesta vlakem do Kroměříže neměla chybu a pak už se děti těšily na zrcadlové bludiště. Obavy některých byly hned na začátku pryč. Bloudění mezi skly bylo zábavné i náročné a optické klamy také pobavily. Děti prokázaly odvahu a všechny dokázaly najít cestu zpět. Poté se vydaly do nedalekého Muzea Kroměřížska, kde na ně čekala prohlídka expozice Poklady staré půdy. Děti nahlédly do úžasně vybavených prostor staré muzejní půdy a nechaly se vtáhnout do pohádkového světa fantazie. S baterkami se zaujetím prohlížely temná zákoutí a našly řadu pokladů a zajímavostí. Pak se společně prošly Podzámeckou zahradou, ve které nechyběli pávi a zookoutek s domácími zvířátky. Byl to prostě skvělý den plný zážitků s kamarády.