Žáci školní družiny se nechali unést atmosférou blížících se svátků a tvořili výrobky s vánoční tématikou. Výroba kaprů, vánočních přáníček, papírových hvězd i sněhuláků se dětem moc povedla. Nechyběly také přípravy na blížící se školní jarmark. V rámci Inovativního vzdělávání jsme si odpoledne zpříjemnili prohlubováním znalostí o vánočních tradicích, tablety byly příjemnou změnou.

Na konci týdne jsme se vydali podívat, jak krásně vypadá Masarykovo náměstí během vánočního období. Vzduchem se šířila vůně čerstvých trdelníků, vánočního punče a ulice zdobily zářící světla. Na trzích se děti setkaly s širokou škálou vánočních ozdob, tradičních řemeslných výrobků a lahodných dobrot, které rozjasnily jejich tváře nadšením.