I my ve školní družině máme rádi příběhy, časopisy a knihy, proto jsme se s chutí pustili do týdne čtení. Nejprve jsme si přinesli naše oblíbené knihy, poté jsme se vložili do role spisovatelů, napsali vlastní příběhy a namalovali komiksy. Vymyšlené příběhy jsme přečetli ostatním kamarádům. Navštívili jsme školní knihovnu a půjčili si knihy, které nás zaujaly. Strávený čas v družině jsme si zpříjemnili procházkou po okolí a zastavili se na prolézačky. Využili jsme hezkého počasí a zahráli si sčítací závod, oprášili jsme matematické vědomosti a za odměnu děti dostaly malou sladkost. Hra byla napínavá od začátku až do konce. Také jsme se pustili do výroby jarní výzdoby. Příští týden nás čeká procházka k Moravě, kde se rozloučíme se zimou a přivítáme nadcházející jaro.