Pro naše děti se nám podařila vytvořit relaxační místnost s prvky Snoezelenu. Jedná se o malou místnost s tlumeným světlem, relaxační hudbou a aroma difuzérem. K odpočinku jsou k dispozici matrace, sedací vaky, polštáře a deky.

Místnost je k dispozici dětem, které se necítí fyzicky nebo psychicky dobře a potřebují si odpočinout. Paní psycholožka zde pořádá relaxace pro děti, paní učitelky sem chodí s dětmi v hodinách čtení. Tím, že relaxační místnost přímo sousedí se školní knihovnou, je také hojně využívaná během přestávek, děti tu odpočívají a prohlížejí si knihy.

Jsme moc rádi, že se jako jedna z mála hradišťských škol můžeme pochlubit takovýmto skvělým místem. Děti jsou nadšené a my s nimi.