Celým týdnem nás opět provázelo krásné babí léto a my toho využili k pobytu a hrám na školním hřišti a zahradě. Kromě toho jsme vymalovávali pohádkové omalovánky, vypracovali pohádkové pracovní listy a dokončovali naše papírové draky. Také jsme pracovali a uklízeli na školní zahradě.
V pátek jsme se, v rámci družinové drakiády, společně vydali na Výšinu sv. Metoděje. Po příchodu na rozlehlou louku si děti vyhlédly své místo a začali si připravovat draky. Chvílemi to byl opravdu „boj s draky“, protože někteří svého „pána“ neposlouchali a nechtěli vzlétnout na oblohu. Nakonec se vše podařilo a na obloze se to hemžilo krásnými pestrobarevnými draky. To vám byla krása.
A co nás čeká ve 4. týdnu? Závěr naší pohádky „Princové jsou na draka“, Halloween a samozřejmě podzimní prázdniny.