Měsíc březen dospěl do svého konce a i my obrátili poslední stránku naší pohádky. Ještě, než jsme se s Princeznou na hrášku rozloučili, zkusili jsme si z papíru a zbytků látek vytvořit princeznovskou postel plnou peřin. Stihli jsme si i zasoutěžit o nejvyšší peřinovou věž z „živých peřin“, kdy se holky postavily proti klukům. Teplé jarní počasí minulých dní vystřídal tento týden opět sníh a déšť, a tak jsme čas v prostorách školní družiny trávili při různých hrách, stavěli ze stavebnic, vymalovávali omalovánky nebo si vyzkoušeli ping pong s neobvykle malými pálkami – no byla to fuška trefit míček. Když už se počasí umoudřilo, trávili jsme čas opět na školním hřišti a zahradě. A jelikož jsou Velikonoce za dveřmi, i my jsme se začali připravovat na blížící se svátky jara. Teď už se budeme všichni těšit na pohádku o Malé čarodějnici, která nás bude provázet dubnovým měsícem.