Nadále pokračujeme v našem pohádkovém putování s Princeznou na hrášku. Čas v prostorách školní družiny jsme trávili při pohádkových omalovánkách či individuálním čtení, stolních a společenských hrách nebo se stavebnicemi. Tento týden nám hráškové kuličky posloužily jako stavební materiál a my se proměnili v malé stavitele. Ještě, než jsme se pustili do práce, připravili jsme si stavební materiál a jako správní stavební projektanti jsme si nakreslili plány našich staveb. Pak už nám pod rukama rostly stavby různých tvarů a výšek. A že se nám opravdu povedly.  Hrášek jsme stihli i zasadit a teď už jen budeme zalévat a pozorovat, jak nám roste. Jarní počasí jsme využili nejen k hrám na školním hřišti, ale i k drobnému úklidu zahrady.