I třetím březnovým týdnem nás provázela Princezna na hrášku. Tentokrát jsme si odpočinuli od tvoření i kreslení a vyzkoušeli si, jaké to je být Popelkou. Děti se rozdělily do týmů a jejich úkolem bylo v co nejkratším čase roztřídit 3 suroviny, mezi kterými samozřejmě nechyběl hrášek. Všichni se „na práci“ soustředili, ale zároveň se při společném zápolení i zasmáli. Další den děti prověřily své chuťové smysly a poslepu poznávaly různé druhy zeleniny. A aby jejich úkol nebyl tak jednoduchý, „zatoulalo“ se jim mezi zeleninu i nějaké to ovoce 🙂 . Někteří z nás za hráškové kuličky pojali i logickou hru Leu brain, při které si zábavným způsobem trénovali svůj mozek. Jelikož nám vysvitlo i sluníčko, trávili jsme čas i na školním hřišti při různých hrách, někteří protáhli svá těla na průlezkách, jiní se houpali či jen tak odpočívali a relaxovali.