Ve druhém pohádkovém týdnu nás trochu zaskočilo aprílové počasí, kdy se na obloze déšť střídal se sněhem, pak nás zahřálo sluníčko, aby jej zase vystřídal studený vítr. Proto jsme většinu času trávili ve vnitřních prostorách školní družiny. Zde jsme se pustili do tvoření hráškových lusků, kdy jsme využili pastelky, fixy, barevné a krepové papíry a děti si procvičily svou zručnost a šikovnost. Obrázky se všem moc povedly a budou zdobit naši školní jídelnu. V rámci volného kreslení na téma naší pohádky popustily děti uzdu své fantazii a na papírech vznikaly krásné tematické obrázky. Ti, kteří tvoření a kreslení příliš nevyhledávají, změřili své síly ve stolním fotbálku, ping – pongu nebo při společenských hrách. A jelikož nás o víkendu čeká karneval na ledě, někteří z nás si už pilně připravovali své masky.