Ve školní družině jsme prožili nádherné dny plné radosti a tvořivosti. Děti se pustily do malování svých nejhezčích vánočních dárků, které dostaly pod stromeček, což byl okamžik plný smíchu a kreativity. Dalším úkolem našich malých umělců byla výroba Tří králů. S pečlivostí a radostí zdobili každého krále, přinášejíc tak do školní družiny unikátní vánoční atmosféru. Pro ty, kteří milují kreslení, byly připraveny omalovánky s motivem Tří Králů, což dětem umožnilo vyjádřit svou vlastní kreativitu a barevnou představivost. Moderní doba přináší moderní způsoby tvoření, a proto jsme se věnovali i práci na tabletech. Bylo fascinující sledovat, jak se mladí tvůrci s chutí učí novým technologiím.
S přicházejícím rokem 2024 přejeme všem dětem a jejich rodinám, aby byl nový rok naplněn radostí, láskou a pozitivními zážitky. Ať každý den přinese nové příležitosti k učení, tvoření a sdílení společných chvil. Pevně věříme, že budeme společně prožívat nezapomenutelné okamžiky a být si navzájem oporou. Šťastný a úspěšný rok 2024, plný zdraví, lásky a smíchu přejí vychovatelky ŠD.