V posledním červnovém týdnu jsme se definitivně rozloučili s pohádkovým školním rokem. V celém jeho průběhu jsme si užili spoustu legrace s různými pohádkami, které nás provázely každý měsíc. Závěrem celého pohádkového poznávání se děti vydaly na pohádkovou stezku, na které je čekaly různé disciplíny. Měly za úkol prozkoumat Rumcajzovu jeskyni, skolit draka, vylovit rybník Rákosníčkovi, zdolat nedobytný hrad, poskládat z písmenek tajemnou hadí řeč a projít po stopách obra Koloděje. Odměnou jim byl úžasný pocit ze zvládnutí všech pohádkových úkolů. Pro tyto horké letní dny jsme dětem připravily aspoň malé osvěžení v podobě chladné vody v kbelících, což nadšeně uvítaly.
Vytoužené prázdniny se už nezadržitelně blíží! Ale než opravdu vyplujeme vstříc prázdninovým zážitkům uspořádali jsme ve školní družině společné skládání papírových lodiček a také soutěž o nejmenší lodičku. Dětem se podařilo složit exemplář který měřil 1,5 cm, což je určitě skvělý výkon!
Tak už nezbývá jen popřát abychom bezpečně propluli celými prázdninami! Tak šťastnou plavbu vám všem!!!!