V tomto týdnu jsme společně s dětmi toužebně očekávali příjezd svatého Martina na bílém koni. Ten nás zatím svou sněhovou nadílkou neobdařil. Za to Ježibaba z perníkové chaloupky pro nás na školním hřišti připravila ježibabí stezku, na které děti plnily různé úkoly a disciplíny. Musely se proletět na koštěti, zasáhnout pavouky v síti, zbořit pavoukům jejich „hnízdo“, zdolat výstup na žebřík nebo proletět temným tunelem. Všechny úkoly musely děti splnit co nejrychleji, aby je ježibaba, nechytila.
Pak na děti čekala výroba perníkové chaloupky z papíru. Děti si chaloupku vybarvily, vystřihly a hezky poskládaly.
Nezapomněli jsme ani na úklid školní zahrady, do kterého jsme se zapojili hrabáním listí. Naši páťáci vyrobili krásné budky pro ptáčky, aby v zimním období nestrádali.

Všechny aktivity si děti moc užily a už se těšíme, co nás čeká příští týden.