Poslední květnový týden jsme strávili velmi aktivně. Zúčastnili jsme se celorepublikového finále MCDonalds Cupu v Uherském Hradišti, vymalovali další pohádkové omalovánky, a protože nám počasí velmi přálo, byli jsme pořád venku. Někdo lenošil na dece, a kdo chtěl, účastnil se nabízených aktivit k našemu tématu. Třeba hra Sto let spát nebudeme, to vám byla legrace.
A bohužel nastal čas naši pohádku ukončit a předat pomyslnou vládu závěrečnému měsíci červnu s tématem „Z pohádky do pohádky“. Ale než jsme tak udělali, odměnili jsme se za naše květnové snažení růžovými cenami.
Zajímá vás, co nás čeká v měsíci červnu?
Červen bude patřit zase pohádkám. Společně si shrneme vše, co jsme se dozvěděli a naučili. Vyzkoušíme si jaké je to ve Škole princů a princezen, proletíme se Pohádkovou stezkou a prokážeme naši odvahu v dobývaní hradu, po trénujeme svaly v Křemílkově posilovně, vydáme se po stopách obra a spoustu dalšího…
Nebudu prozrazovat, ať se máte na co těšit!!!