Tento týden bylo v plánu „Pečení sněhového dortu“ na školní zahradě. Počasí nám trošku sněhu dopřálo, ale tak rychle tál, že nám doslova mizel pod rukama. My to však zvládli. Dort byl sice menších rozměrů, než jsme si představovali, ale i tak se vydařil. Škoda jen, že se do něj nedalo zakousnout. Stihli jsme i sněhuláka a koulovačku, ale pak už zbylo venku jen bláto, proto jsme konec týdne trávili většinou ve vnitřních prostorách školní družiny. Zde jsme se pustili do výroby dortů z papíru, do omalovánek a dokreslovaček. Každý si našel to své, a ti, kteří tvoření příliš neholdují, zápolili v šachách a jiných společenských hrách. A nyní nám už zbývají jen stopy zvířat, které budeme poznávat na začátku příštího týdne a tím se s PEJSKEM A KOČIČKOU rozloučíme.