Naše škola se zapojila do dětské kreativní soutěže PeckaFilm na téma Trollí mega-koncert, kterou pořádalo kino Hvězda v Uherském Hradišti. Veřejné hlasování skončilo a známy jsou už také výsledky hlasování odborné poroty.

Všichni jste zváni na vernisáž výstavy s vyhlášením vítězů, která se bude konat v pátek 7. 1. 2022 od 16.30 hod. v kině Hvězda. Fyzická výstava pak bude k vidění ve foyer kina do konce ledna.

Vítěz veřejného internetového hlasování:
tým 2. oddělení školní družiny ze ZŠ T. G. Masaryka (Adéla Miklendová, Stella Mitáčková, Nina Šťastná, Stella Kratochvílová, David Kašík, Kryštof Kupeček ze 4. A a Adéla Kopečná z 2. A) – „Trollband“ a „Trollomollo“

Výtvarné práce jednotlivců (dle odborné poroty):
1. místo: Taťána Povalačová (1. A) – ZŠ T. G. Masaryka, výtvarný kroužek
2. místo: Adam Sporek (1. A) – ZŠ T. G. Masaryka, výtvarný kroužek
3. místo: Kryštof Hráček (1. A) – ZŠ T. G. Masaryka, 4. oddělení školní družiny

Kolektivní výtvarné práce (dle odborné poroty):
1. místo: ZŠ T. G. Masaryka, 2. oddělení školní družiny – Adéla Miklendová, Stella Mitáčková, Nina Šťastná, Stella Kratochvílová (4. A) – „Trollband“
2. místo: ZŠ T. G. Masaryka, 2. oddělení školní družiny – David Kašík (4. A), Adéla Kopečná (2. A), Kryštof Kupeček (4. A) – „Trollomollo“
3. místo: ZŠ T. G. Masaryka, 4. oddělení školní družiny – kolektivní práce dětí z celé družiny (děti z 1. A) – „Trollí zářivé duo“