Žáci 4.A uspořádali pro své rodiče a prarodiče besídku s názvem „To nejlepší ze 4.A“. Program byl velmi pestrý a zajímavý. Děti předvedly své dovednosti ve hře na flétnu, někteří i na klávesy a housle, sehrály působivou dramatizaci pověsti O Krokovi, roztančily sál fotbalovou hymnou a gymnastickým číslem. Na závěr besídky čekalo všechny ještě jedno překvapení – společný tanec s rodiči. Tento okamžik krásně zakončil celé odpoledne a připomněl, jak důležité jsou společně strávené chvíle. Všichni  se moc snažili a jejich vystoupení se povedla. Rodiče odměnili děti velkým potleskem a ve třídě panovala příjemná a slavnostní atmosféra.