V úterý nám počasí opravdu přálo, a tak se žáci 1.B společně se svými rodiči sešli na školním hřišti, aby si užili sportovní odpoledne plné her, soutěží a dobré nálady. Na hřišti bylo od začátku živo. Během různých soutěží mohly děti pozorovat na svých maminkách a tatíncích opravdové emoce — radost z výhry, napětí při soutěžení, ale občas i zklamání z prohry. Ukázalo se totiž, že nejen děti, ale i dospělí umí všechno pořádně prožívat. Přesto si všichni celé odpoledne skvěle užili a bylo vidět, že nejde ani tak o vítězství, ale hlavně o společně strávený čas. Příjemnou tečkou za vydařeným odpolednem bylo společné opékání špekáčků, u kterého si všichni mohli odpočinout a popovídat. Sportovní odpoledne 1.B se zkrátka vydařilo a určitě na něj budeme ještě dlouho vzpomínat.



