Mezi děti ze 4. A zavítaly 18. 3. 2021 paní knihovnice z Dětského oddělení Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti. Společně strávili příjemný, poklidný čas online besedováním o dětských knihách. Děti ukázaly své oblíbené tituly a také ty, které právě čtou, jako jsou např. S Komenským do komiksu, Vodopád, Deníky malého Poseroutky, Mikulášovy průšvihy, Paní Láryfáry, ale také Robinson Crusoe nebo Rychlé Šípy. Paní knihovnice seznámily děti prostřednictvím videa s Dětským oddělením knihovny a jejím aktuálním provozem, připravily pro ně prezentaci o současné dětské literatuře a daly jim zajímavé tipy na četbu. Děti prokázaly při vyplnění kvízu připravenost a pohotovost a zasloužily si velkou pochvalu. Naši malí velcí čtenáři jsou s knihami kamarádi a mají je rádi!