Vážení rodiče,

od prvního března jsem novým školním psychologem naší školy. Při školní práci  plně využívám své zkušenosti z Pedagogicko-psychologické poradny i Poradenského centra, které se kromě individuální terapie s rodinami zaměřovalo na práci s třídními kolektivy. S přicházejícím jarem a prvním občasným sluníčkem se tak těším na nové tváře a věřím v naši dobrou spolupráci.

Můj nástup bohužel začal nestandardně, ve znamení omezení, obav a nejistot. Musíme se vyrovnat s novými okolnostmi, překážkami i starostmi a také s tím, že nejde o stav chvilkový. Je to úkol pro nás stejně jako pro naše děti. I když se nám to nemusí zdát, děti jsou barometry pocitů a nálad. Srovnávají se s tím, co život přináší někdy snáz jindy hůř, někdy se od nich můžeme učit, jindy je musíme chvíli přes nesnáze vést za ruku. Důležité ovšem je, nezůstat nikdy sám!

Budete-li chtít probrat cokoliv o svých dětech, jsem tu pro vás na mailu kristyna.hrichova@zsmaratice.cz

Jakmile budou současná opatření zmírněna a vláda nám to umožní, ráda se s vámi setkám osobně.

 

Kristýna Hrichová