☰ Navigace

Vyhledávání

Kalendář

Kontakty


Ředitelka školy:

Mgr. Jana Uherková
Mobil: 739 008 901
E-mail: zsmaratice@zsmaratice.cz

Adresa datové schránky:
 2zmmte9  

Školní družina:
Mobil: 737 009 555

Školní jídelna:
Telefon: 576 514 064
E-mail: jidelna.maratice@centrum.cz

Kancelář školy: 
Telefon: 576 514 063

IČO : 70993343
IZO : 600124185

Partneři

 

Nabídka

Přihlášení

Šachový úspěch na Přeboru škol Zlínského kraje

 

Chlapci z Mařatic slaví postup na Mistrovství České republiky v šachu školních družstev!

Chlapci z naší školy vybojovali na Přeboru škol Zlínského kraje v silné konkurenci krásné 2. místo a tím se kvalifikovali na červnové Mistrovství České republiky. Trojici ostřílených šachistů Matěje Babulu (V. A), Martina Medka (V. A) a Tomáše Babulu (III. A) doplnil Vojtěch Pecháček (III. B), pro kterého byl Přebor v Kroměříži premiérovým turnajem. Přístup všech členů týmů byl po napínavém průběhu turnaje korunován skvělým umístěním a stříbrnými medailemi. Ukázali, že i když šachy jsou individuálním sportem, oni dokáží fungovat jako družstvo. Umí se podpořit, povzbudit a ocenit. Všichni kluci si zaslouží velkou pochvalu a Vojtěch speciální za odvahu a bojovnost! Blahopřejeme k úspěchu!