Pozdrav školní psycholožky dětem

Milé děti,

všem vám posílám velký pozdrav. Moc se těším, až se znovu uvidíme. To ale může trvat ještě docela dlouho a nikdo z nás teď nedokáže odhadnout, kdy se společně do školy vrátíme.

Kdybyste mi chtěly poslat nějaký vzkaz, na něco se mě zeptat nebo mi napsat jenom tak, o tom, jak se máte a jak se vám daří, budu moc ráda.

Použijte můj školní mail: miklasova-psycholog@seznam.cz

Každé dopoledne se na mail podívám a určitě vám postupně všem odpovím. Když by se některá otázka objevovala hodně často, tak napíšu podrobnou odpověď a vložím vám ji na stránky školy.

A taky mám pro vás jeden návrh – jestli budete mít chuť a čas, napište mi, jak doma trávíte čas, jak se bavíte, co děláte, aby vám doma karanténa příjemně ubíhala. Zajímalo by mne, jak si se svými kamarády povídáte na dálku, jaký způsob používáte.

Některým vašim kamarádům už možná dochází nápady jak se zabavit a jak své spolužáky kontaktovat, tak bych od vás ráda získala dobré tipy. Dám je na webové stránky školy, ať si je mohou ostatní děti přečíst.  Můžete si tak pomoct navzájem.

Těším se na vaše zprávy,  Petra Miklášová