E-mail: jana.uherkova@zsmaratice.cz

E-mail: marie.kovacova@zsmaratice.cz

Vážení rodiče,

MŠMT vydalo manuál, ve kterém informuje ředitele škol o opatřeních a zásadách provozu škol od 1.září 2020. Školy zahájí svou činnost v plném rozsahu, nebudou potřebná prohlášení o bezinfekčnosti. Nejsou stanovena žádná plošná opatření či pravidla pro vstup žáků do školy ani omezení počtu žáků ve skupinách. Žáci budou bez roušek. Značný důraz bude kladen na pravidla hygieny a úklidu.

V souladu doporučení ČŠI se budeme zabývat obsahovými změnami ve vzdělávání v souvislosti s výpadkem výuky v loňském školním roce, bude upraven vzdělávací plán pro podzimní měsíce tak, abychom doplnili neodučená stěžejní témata. Zaměříme se také na vytvoření systému podpory pro jednotlivé žáky, kteří měli nepříznivé podmínky distančního vzdělávání nebo se ho nemohli účastnit a nebo výrazně zaostávají. Hlavní důraz budeme klást na osvojení stěžejních výstupů v českém jazyce, matematice a anglickém jazyce.

Vedení školy.