☰ Navigace

Vyhledávání

Kalendář

Kontakty


Ředitelka školy:

Mgr. Jana Uherková
Mobil: 739 008 901
E-mail: zsmaratice@zsmaratice.cz

Adresa datové schránky:
 2zmmte9  

Školní družina:
Mobil: 737 009 555

Školní jídelna:
Telefon: 576 514 064
E-mail: jidelna.maratice@centrum.cz

Kancelář školy: 
Telefon: 576 514 063

IČO : 70993343
IZO : 600124185

Partneři

 

Nabídka

Přihlášení

Druháci na Rochusu

Za pěkného a již listopadového počasí se všichni druháci vydali k návštěvě přírodního parku ROCHUS. Po krátkém občerstvení jsme se rozdělili do dvou skupin a vzájemně se při plnění pracovních úkolů a prohlídce parku prostřídali. Úkoly byly zaměřeny na ochranu přírody, třídění odpadu a šetření elektrickou energií. Zajímavě k tomu posloužil pracovní list s úkoly, které doprovázela myška Eliška. Venkovní a vnitřní prohlídka chalup, stodol, chlévů s domácími zvířátky, zemědělských strojů a veškerého   nářadí byla velmi zajímavá.
Tímto bychom také chtěli poděkovat oběma průvodkyním, které připravily tento program. Tato exkurze nám pomohla pochopit život a práci našich předků, kteří byli na přírodě závislí a velice si ji vážili.

POMŮŽEME I MY PŘÍRODĚ?