☰ Navigace

Vyhledávání

Kalendář

Kontakty


Ředitelka školy:

Mgr. Jana Uherková
Mobil: 739 008 901
E-mail: zsmaratice@zsmaratice.cz

Adresa datové schránky:
 2zmmte9  

Školní družina:
Mobil: 737 009 555

Školní jídelna:
Telefon: 576 514 064
E-mail: jidelna.maratice@centrum.cz

Kancelář školy: 
Telefon: 576 514 063

IČO : 70993343
IZO : 600124185

Partneři

 

Nabídka

Přihlášení

Bezpečné chování na internetu

V rámci programu primární prevence navštívila v pátek 7.února žáky 5.A tisková mluvčí Policie ČR v Uherském Hradišti paní Šabatová. Tématem besedy bylo bezpečné chování na internetu a kyberšikana. Celý program byl zaměřen na správné a vhodné chování v on-line světě, děti se dověděly jak reagovat na případné nevhodné emaily, či jinou komunikaci a také jaké nebezpečí hrozí při zveřejňování svých fotografií a osobních informací. Na podkladu tří konkrétních příběhů provedla p. policistka zajímavou formou žáky celou besedou a pochválila je, že už o bezpečném užívání internetu mají dobré povědomí. Žáci již absolvovali celodenní třídní projekt s názvem „Bezpečně po síti“ a nyní si své znalosti ještě doplnili. Nakonec proběhla živá diskuze a na všechny otázky dostali páťáci odpověď.