Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Adaptační odpoledne prvňáčků

Vážení rodiče a naši milí prvňáčci,
zveme Vás na adaptační odpoledne, které se bude konat v pondělí 30. 8. 2021 v 16.00 hod. na školním hřišti. Rádi bychom se společně seznámili, řekli si několik důležitých informací a také si zažili pár zábavných her. Protože škola je hrou, kde se nikdo nenudí!

Čeká nás program o maximální délce 90 minut. S sebou si vezměte pití, popřípadě pro děti malou svačinu.
Při nepříznivém počasí proběhnou aktivity v budově školy. Prosíme, vezměte si s sebou ochranu dýchacích cest.

Od 15.00 do 16.00 hodin Vám bude k dispozici vedoucí školní jídelny a je tak možné vyřídit přihlášení dětí ke stravování. S sebou je nutné vzít vyplněné přihlášky ke stravování a souhlasy k inkasu.
Ve stejnou dobu Vám bude paní vychovatelka Knotová připravena zřizovat vstup do budovy školy (možnost čipu či otisku prstu).

Vzhledem k epidemiologické situaci žádáme o přítomnost pouze zákonných zástupců a žáků prvních tříd. Děkujeme za pochopení.

Těší se na vás paní ředitelka, paní učitelky a dráček Školáček.

Datum:
30. 8. 2021