☰ Navigace

Vyhledávání

Kalendář

Kontakty


Ředitelka školy:

Mgr. Jana Uherková
Mobil: 739 008 901
E-mail: zsmaratice@zsmaratice.cz

Adresa datové schránky:
 2zmmte9  

Školní družina:
Mobil: 737 009 555

Školní jídelna:
Telefon: 576 514 064
E-mail: jidelna.maratice@centrum.cz

Kancelář školy: 
Telefon: 576 514 063

IČO : 70993343
IZO : 600124185

Partneři

 

Nabídka

Přihlášení

Druháčci na ranči v Kostelanech

Do úterního rána 21. května se naši druháčci probudili s velkým těšením a očekáváním, nastal totiž den jejich školního výletu. Vyrazili na ranč v Kostelanech, kde na ně čekal celodenní program „Divoký Západ“. Obklopeni krásnou přírodou Chřibů si užili den plný zážitků, zábavy, legrace i poučení. Ve společnosti kovbojů a indiánů si nejprve prošli celý ranč a prohlédli si stáje a výběhy pro zdejší chov koní. Pak na ně čekala stanoviště naučné stezky, plnili zajímavé úkoly a získávali nové vědomosti o životě lidí na Divokém Západě. Setkali se třeba s lovcem kožešin a šerifem, navštívili týpí a nechyběla přehlídka jezdeckého umění s jízdou na koni. K velké radosti si vyzkoušeli typické dovednosti jako hod tomahawkem, oštěpem, házení lasem atd. Po výborném obědě zhlédli westernové divadlo, zasoutěžili si v různých disciplínách a někteří se stali i součástí děje scének. To bylo smíchu! Při zpáteční cestě už spokojeně odpočívali a vzpomínali na hezký den, který prožili se svými kamarády. Fotogalerie