Den Pohybu pro zdraví 2019

„Tablet i mobil nechej doma! Pojď se s námi hýbat a vyber si svůj sport.“        Toto heslo si vzali za své TC Staré Město a Nadační fond Sportovní agentura Slovácko společně se sportovními spolky z blízkého okolí Uh. Hradiště. Žáci našich třetích tříd měli možnost si vyzkoušet téměř dvacítku různých sportů a aktivně se zapojili do programu plného pohybu a her. Dvouhodinová netradiční tělesná výchova pod vedením zkušených trenérů děti pohltila natolik, že ani nevnímaly čas. Bonusem pravidelného celoročního sportování nepochybně může být podpora tělesného a duševního zdraví dětí a vznik kamarádských vztahů v duchu fair play. Za příjemně strávené dopoledne děkujeme i panu Balaštíkovi, který nás na tuto akci pozval a dělal nám po celou dobu průvodce. Fotogalerie.