Partneři

Nabídka

Přihlášení

Atletická olympiáda škol

27. září 2018 se sešli na Atletickém stadionu Dany Zátopkové v Uherském Hradišti žáci ZŠ Mařatice a ZŠ Jarošov na společném sportování. Obě školy podporují zdravý vývoj každého žáka, proto do soutěží byli zapojeni všichni žáci, kteří museli prokázat rychlost, vytrvalost a hbitost v různých disciplínách rychlého a vytrvalostního běhu, štafetě na 4x100m, skoku do dálky a hodu kriketovým míčkem. Medaile a diplomy byly předány žákům na prvním, druhém a třetím místě, ale každý, kdo se zúčastnil a podle svých zdravotních možností a tělesné zdatnosti se snažil, byl vítězem. Touto akcí byly také navázány a prohloubeny přátelské vztahy mezi dětmi obou škol. Tímto také děkujeme panu řediteli Slavíkovi při zabezpečení akce na stadionu Fotogalerie.